GAME SCRUM

Dzieci i młodzież szkół podstawowych i ponadpodstawowych serdecznie zapraszamy na zajęcia projektowe połączone z nauką języka angielskiego. Zaczynamy warsztatem w sobotę 25 września br. podczas, którego stworzymy zespoły, wybierzemy i zaplanujemy projekty, a następnie w poniedziałki od 27 września będziemy je realizować. Dodatkowo, będziemy spotykać się w jedną sobotę w miesiącu, kiedy to zaprezentujemy nasze rezultaty i zaprosimy do gry oraz będzie możliwość dołączenia kolejnych osób. Zapisy: [email protected]

Podczas zajęć zespoły będą realizowały projekty edukacyjne, których rezultatem będą gry z zakresu j. angielskiego. Nauka przedmiotu będzie się odbywała podczas tworzenia gry (różne poziomy) oraz w trakcie jej testowania, a następnie grania. Gra będzie powstawała iteracyjnie i przyrostowo, czyli w każdym tygodniu powstanie jej mały fragment, np. „Przedstaw się”, czy „Moja rodzina” w przypadku nauki języka angielskiego.

🧩gameScrum to nauka przedmiotów szkolnych przez zabawę i realizację projektów z wykorzystaniem metody Scrum. Nauka nie musi być nudna – chcemy pokazać, że matematyki, fizyki, chemii czy języka obcego można nauczyć się podczas wspólnej zabawy. Przy okazji zdobywając kompetencje przyszłości takie jak kreatywność, krytyczne myślenie, praca zespołowa czy empatia.

Pierwsze zajęcia poprowadzi Małgorzata Kusyk, project managerka, edukatorka i mentorka, propagatorka społecznego zaangażowania i osobistej odpowiedzialności.

Od ponad 10 lat prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży, studentów i nauczycieli – wcześniej przedstawicielka na Polskę międzynarodowej fundacji edukacyjnej PMI Educational Foundation, a obecnie współtwórczyni fundacji Agile in Action. Języka angielskiego uczyła się w Londynie, gdzie przez kilka lat mieszkała, studiowała i pracowała – posiada Certificate of Proficiency in English – najwyższy stopniem spośród angielskich certyfikatów językowych, potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym, wydawany przez University of Cambridge Local Examinations. Stworzyła autorski program nauki angielskiego i przez wiele lat uczyła j. angielskiego, a przez całe swoje życie zawodowe pracuje, szkoli i uczy w tym języku.

Wkrótce do projektu dołączy też Mariola Iwaszko, mieszkanka Czapel i emerytowana nauczycielka j. angielskiego. Jeśli lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą? Dołącz do zespołu – przy okazji nauczysz się zarządzania projektami i angielskiego oraz poznasz Agile w praktyce.